Župan Lukšić: Neću dati ostavku
Tekst se nastavlja ispod oglasa
"Nemam razloga dati ostavku jer je i sam Vladimr Šeks rekao da na mom radu i životu nema mrlje te da je to samo politička odluka središnjice HDZ-a", rekao je župan. Kako je kazao on i njegova obitelj nisu ni u komunizmu bili izloženi tolikim pritiscima i stresovima koliko su sada, od svoje stranke - HDZ-a.
Župan Lukšić je izjavio da vodi računa o interesima Splitsko-dalmatinske županije, "a postoji ozbljna mogućnost da se zbog nastojanja dijela vrha HDZ-a za njegovim odlaskom raspadne vlast u županiji i da se imenuje vladin povjerenik." U županiju, u kojoj je HDZ s partnerima premoćno pobijedio na posljednjim lokalnim izborima, može doći vladin povjerenik, a to će, kako je rekao Lukšić, biti neokomunist, kao što su i njegovi nalogodavci.
Može se dogoditi drukčije, rekao je Lukšić.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati