Župan Boban pozitivan na koronu
SPLITSKO-DALMATINSKI župan Blaženko Boban pozitivan je na koronavirus, izvijestili su danas iz te županije.
U priopćenju stoji da se župan Boban nalazi u kućnoj izolaciji s blagim simptomima bolesti te je pod nadzorom epidemiologa.
Cijepio se AstraZenecom
"Župan Boban cijepio se cjepivom AstraZeneca. Prvu dozu cjepiva primio je 13. travnja, a drugu 14. lipnja. Nakon što je osjetio prve simptome upućen je na testiranje. Osjeća se dobro te će dio svojih radnih obveza nastaviti od kuće", navode iz županije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati