Završen tečaj "Medij i zdravlje"
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Na tečaju su sudjelovali novinari koji prate zdravstvo, liječnici i zdravstveni djelatnici, predstavnici farmaceutskih tvrtki, te stručnjaci za odnose s javnošću.
Skup su organizirali Škola narodnog zdravlja "Andrija Štampar", Hrvatsko novinarsko društvo i Hrvatska mreža zdravih gradova.
Sudionici tečaja su se složili kako je između zdravstvenih djelatnika i novinara potrebno uspostaviti bolju komunikaciju kako bi se javnosti, a posebice pacijentima pružale relevantne znanstveno utemeljene, etične, pouzdane i razumljive informacije o zdravlju.
Tečaj "Medij i zdravlje" odvijao se u sklopu 11. motovunske ljetne škole promicanja zdravlja.
(Hina) xmt yjn
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati