Zagrepčanin se bacio s vijadukta u Crikvenici
ZAGREPČANIN L.K. okončao je svoj život večeras oko 21 sat bacivši se s vijadukta crikveničke zaobilaznice visokog 33 metra.
Dvadesetogodišnjak je na mjestu preminuo, potvrdili su nam u policiji.
Nitko od vozača i pješaka koji su se kretali ispod vijadukta nije stradao zbog njegovog pada. Ispod vijadukta se, naime, nalazi parkiralište. Na samom vijaduktu zabranjeno je kretanje pješacima.
Zasad nisu poznati motivi ovog samoubojstva.
C.D.
Foto: Wikipedia
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati