Zagorje ima 37 novozaraženih
U PROTEKLA 24 sata potvrđeno je 37 novozaraženih koronavirusom s područja Krapinsko-zagorske županije, priopćio je Županijski stožer civilne zaštite, koji ističe da je od 25. listopada umrlo osam osoba.
Novozaražene osobe su s područja 19 gradova i općina, a najviše ih je - pet - iz Krapinskih Toplica.
Stiglo je i 128 negativnih nalaza, a još se čekaju rezultati testiranja 97 uzoraka.
U Općoj bolnici u Zaboku i Bolnici hrvatskih veterana od 25. listopada, kad je otvoren COVID-odjel, umrlo je osam ljudi pozitivnih na koronavirus, navodi se u priopćenju.
Ukupan broj aktivnih slučajeva zaraze osoba s prebivalištem na području Krapinsko-zagorske županije je 1050, a u samoizolaciji su 904 osobe.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati