Veći dio Splita bez struje
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Od dežurnog dispečera u Elektrodalmaciji u Splitu doznaje se da je riječ o teškom kvaru: izgorio je visokonaponski kabel kojim se napaja trafostanica "Dobri".
U idućih sat-dva, kažu u HEP-u, osigurat će se privremeno napajanje strujom iz pričuvnog izvora.
No koliko će trebati vremena za uspostavu redovite opskrbe strujom još se ne zna.
(Hina) xdstr yjn
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati