Ubila muža kuhinjskim nožem
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Prema iskazu počiniteljice, njezin je muž došao kući u 3,05 sati pod utjecajem alkohola, nasilnički se počeo ponašati govoreći joj pogrdne riječi, te ju je povukao za kosu, nakon čega ga je ubola nožem.
Počiniteljica je uhićena, a alkotestom je utvrđena koncentracija od 1,13 g/kg alkohola.
Nakon kriminalističke obrade počiniteljica će uz kaznenu prijavu biti privedena istražnome sucu Županijskog suda u Bjelovaru.
Na mjesto tragedije izašla je istražna sutkinja Županijskoga suda u Bjelovaru Dajana Barberić-Valentić, koja je odredila obdukciju na patologiji bjelovarske Opće bolnice.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati