U Zagrebu 19 novozaraženih
U ZAGREBU je 19 novozaraženih osoba koronavirusom, samoizolacija je određena za osam osoba, dok je još 66 osoba upućeno na testiranje, izvijestili su u četvrtak iz zagrebačkog Stožera civilne zaštite.
Ravnatelj Nastavnog zavoda za javno zdravstvo "Dr. Andrija Štampar" Zvonimir Šostar rekao je da su u zadnja 24 sata obavljena 432 testiranja, tako da je dosad ukupno testirano 17.576 osoba.
"Ovog časa u Zagrebu je 261 aktivni slučaj. Samoizolacija je određena za 128 osoba pa su 1363 sugrađana u izolaciji", kazao je Šostar.
Želite li momentalno primiti obavijest o svakom objavljenom članku vezanom uz koronavirus instalirajte Index.me aplikaciju i pretplatite se besplatno na tag: koronavirus
Index.me aplikaciju za android besplatno možete preuzeti na ovom linku, dok iPhone aplikaciju možete preuzeti ovdje.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati