U KOMIŽI REFERENDUM O UZGOJU TUNA
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Koncesiju za uzgoj tuna na natječaju Splitsko-dalmatinske županije dobilo je ribarsko-prerađivačko poduzeće ´Neptun´ iz Komiže ali njihova namjera da taj uzgoj lociraju u uvali Stubišće u neposrednoj blizini grada naišla je na žestoko protivljenje ekoloških udruga i dijela građana.
Zato je komiško Gradsko vijeće raspisalo referendum uz obećanje da će striktno poštivati njegove rezultate.
U komiške biračke spiskove upisan je 1501 građanian, a rezultati će se znati večeras iza 21 sat.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati