U dvorištu kuće eksplodirala bomba
Tekst: I.Ka.
Foto: Goran Šebelić/Cropix
U ČETVRTAK u Puli u dvorištu kuće u naselju Veruda petnaestak minuta nakon ponoći eksplodirala je eksplozivna naprava. Prema prvim informacijama, pretpostavlja se da je eksplozivna naprava postavljena ispod osobnog automobila, koji je u vlasništvu jedne tvrtke.
Iz OKC-a PU istarske javili su da nema ozlijeđenih osoba, niti vidljivih oštećenja na zgradama i objektima, dok je oštećen osobni automobil i gliser koji se nalazio u dvorištu gdje se dogodila eksplozija. Policija utvrđuje je li eksplozivna naprava podmetnuta.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati