Toyota i "Kutija šibica"
TOYOTA Aygo je službeni automobil ovogodišneg izdanja malonogometnog turnira Kutija šibica čime je još jednom potvrđena strateška opredjeljenost tvrtke ka sportskim manifestacijama.
Na konferenciji je prisustvovao i zagrebački gradonačelnik g.Milan Bandić, koji je
turniru pružio veliku podršku, izjavivši da će posjetiti turnir kada god mu obaveze dopuste.
Ovogodišnji je interes za kutiju veći nego i jedne godine prije. Očekuje se da će tijekom prosinca u Zagrebu zaigrati najmanje 2.000 igrača iz Zagreba i okolice. Službeno vozilo 36. Kutije biti će Toyota Aygo, koji je ujedno i glavna nagrada najsretnijem posjetitelju turnira.
Organizacija ovogodišnje Kutije podigla se u mnogočemu na višu razinu, organizator najavljuje humanitarni karakter polufinalnih utakmica čiji je prihod namijenjen djeci iz Dječjeg doma Sv Tereze, a Toyota se pridružuje sudjelovanju u humanitarnoj utakmici i darivanju štićenika dječjeg doma. Nagradni fond povećan za 20 posto te ove godine iznosi 180.000 kn.
Pritom je cijena ulaznice spuštena sa 30 na 15 kuna čime će se omogućiti širem krugu zaljubljenika u nogomet da bodre svoje favorite.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati