Tinejdžer u Splitu se predozirao tabletama
VLADIMIR M., 19-godišnji državljanin Bosne i Hercegovine, prekjučer je u komatoznom stanju pronađen na gradskom groblju Lovrinac, nakon čega je kolima Hitne medicinske pomoći prevezen u splitsku bolnicu.
Smješten je na Odjelu intenzivnog liječenja i u životnoj je opasnosti, saznajemo od glasnogovornice PU splitsko-dalmatinske Marine Kraljević Gudelj.
Neslužbeno se doznaje kako je komatozno stanje nastalo uslijed predoziranja tabletama.
Cijeli slučaj policiji je prijavio bolnički liječnik.
J.Da.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati