Svečano otvorena berba u Vinodolu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Na 18 hektara vinorodnih vinodolskih površina svojedobno su, prve godine Domovinskog rata, prognanici iz Vukovara počeli podizati vinograde. Danas plodove daje 70.000 trsa i od toga će se dobiti 35.000 litara kvalitetnog vina.
Prvo je počela berba chardonnaya čija je razina sladora 18 do 20 posto optimalna i jamči kvalitetu prerade u vino. Idućih se dana planira berba bijeloga pinota, caberneta sovignona, te koncem rujna autohtone žlahtine.
Po riječima župana Komadine, Primorsko-goranska županija daje financijsku potporu u trećini vrijednosti programa revitalizacije tog dijela Vinodola, dok grad Novi Vinodolski i VUPIK daju ostalu potporu. Zagrebački Agronomski fakultet pak priprema zaštitu sorti pa će se uskoro vina iz tih vinograda moći označiti kao vina s geografskim podrijetlom.
Planira se povećati površinu pod vinogradima na 30 hektara, a glavna bi trebala biti žlahtina kao domicilna sorta, koja daje najveće urode.
Grad Novi Vinodolski priprema i program raspolaganja poljoprivrednim zemljištem što bi trebalo biti temelj za buduće reguliranje vlasništva ili koncesije. To je preduvjet za stjecanje budućih državnih poticaja u VUPIK-ovim vinogradima u Vinodolu.
Predstavnici Grada i VUPIK-a zauzimaju se da se izmijeni zakonska odredba kojom se propisuje nulta stopa alkohola u krvi vozača, jer je smatraju destimulativnom za vinarstvo i vinogradarstvo, djelatnosti usko povezane s turizmom.
(Hina) xfd ymć
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara