Suzavac bačen u tramvaj u Zagrebu
TRAMVAJ broj 14 bio je poprište incidenta večeras oko 19.15 sati, jer je navodno u njega netko bacio suzavac. Vozač tramvaja zaustavio je tramvaj i otvorio sva vrata te obavijestio o događaju ZET-ovu centralu, koja je potom obavijestila i policiju.
Iz PU zagrebačke su nam rekli kako policajci na terenu zasad nisu pronašli ništa, a kako u tramvaju nije bilo ni tragova dima u trenutku kad su policijski službenici stigli na mjesto događaja u Frankopanskoj ulici. Iz policije isto tako nisu potvrdili je li u incidentu netko bio ozlijeđen, a navodno je nekoliko osoba zatražilo liječničku pomoć.
K.S.
Foto: Index (Arhiva)
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati