Starac se bacio pod vlak kod Velike Gorice
STARAC kojemu policija još nije utvrdila identitet, sinoć si je oduzeo život bacivši se pod vlak u Mraclinu kod Velike Gorice, priopćila je Policijska uprava zagrebačka.
Starija je muška osoba samoubojstvo počinila sinoć oko 23.10, kada se bacila na tračnice pod vlak koji je vozio na relaciji Zagreb - Sisak.
Tijelo starca prevezeno na Zavod za sudsku medicinu, izvijestio je PUZ, a u tijeku utvrđivanje identiteta.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati