Sjeverna Koreja će odgovoriti SAD-u
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Pentagon je najavio početkom tjedna da su postrojbe opremljene američkim bombarderima B-52 i B-1 primile naredbu da budu spremne za odlazak na Daleki istok kako bi pomagale američkim snagama u Južnoj Koreji.
´U takvim uvjetima naša vojska i naš narod neće imati drugog izbora nego poduzeti najveće mjere samoobrane´ objavila je službena agencija KCNA.
´Sve te činjenice pokazuju da je ratna histerija američkih imperijalista, koji žele izolirati i ugušiti Sjevernu Koreju pod izgovorom nuklearne prijetnje, dosegnula novu platformu nerazumnosti´, dodaje KCNA.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati