Šeks ne želi komentirati Glavaševe izjave
Tekst se nastavlja ispod oglasa
"Ne želim komentirati konfabulacije dotičnog gospodina, koje svakodnevno prenose mediji", kazao je Šeks novinarima u Hrvatskom saboru.
"Što se tiče moje uloge u tom razdoblju, savršeno sam spokojan" dodao je Šeks.
Moj prvi pretpostavljeni bio je Vladimir Šeks, u to vrijeme šef kriznog stožera za Slavoniju i Baranju, i jako je dobro upoznat što se ovdje događalo, pa ako je smatrao ili smatra da se događalo nešto što je nezakonito ili se kosi s pravilima ponašanja u ratnim uvjetima, bila mu je obveza reagirati, rekao je Glavaš.
"Duboko sam uvjeren da bih, da sam radio i postupao na takav način kako mi se pokušava imputirati, (u medijima) bio sankcioniran još u vrijeme Domovinskog rata", rekao je uz ostalo Glavaš ponovivši poziv državnom odvjetniku da institucije pravne države odgovore na eventualne nepoznanice.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati