PVlade Simonić boravio u Gospiću
Gradski i županijski čelnici izvijestili su potpredsjednika Simonića o radovima na športskoj dvorani u Otočcu, čija je gradnja počela prije pet godina. Razgovarali su i o prijedlogu da se nekadašnja zgrada bolnice u Otočcu preuredi u đačko-studenski dom.
Nakon obilaska osnovne i srednje škole, potpredsjednik Vlade održao je predavanje o temi "Znanje, znanost i obrazovanje - pokretači suvremenog društva", a zatim je obišao ribogojilišta na Gackoj i na Velebitu.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati