Pula: Urušio se dio carinskog gata
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Prije dva mjeseca počela je obnova carinskog gata, a urušio se dio koji nije obnovljen. Sredstva za sanaciju, u iznosu od šest milijuna kuna, izdvojili su Ministarstvo financija i Istarska županija.
U današnjoj izjavi novinarima ravnatelj pulske Lučke uprave Mladen Černi rekao je da se odronio kameni dio gata na zemljanom nasipu izgrađenom prije 150 godina, a šteta je, po procjenama, između dva i tri milijuna kuna.
Ta je uprava Ministarstvu pomorstva, prometa i veza uputila danas zahtjev za interventnim sredstvima u iznosu od 500 tisuća kuna radi sanacije štete.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati