Pula: 39 oboljelih od virusa "norwalk like"
Najviše oboljelih i dalje je na Internom odjelu, a sve dosadašnje protuepidemijske mjere i dalje su na snazi, navodi se u priopćenju za javnost ravnatelja bolnice dr. Lemsa Jerina.
Protuepidemijske mjere uključuju pojačanu dezinfekciju bolesničkih soba i sanitarnih čvorova, pojačan nadzor u kuhinji, nošenje maski te ograničeno kretanje osoblja. Unatoč tim mjerama, nisu zabranjeni posjeti bolesnicima.
Prvi simptomi kod oboljelih pojavili su se prije desetak dana. To je druga zaraza virusom "norwalk like" tipa 2 u pulskoj bolnici ove godine.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati