Prestala blokada i počela proizvodnja u "Dalmatinki"
U tvornici je od nekadašnjih 852 radnika bez posla ostalo 420. Oni su prosvjedovali jer, osim što su tijekom stečajnog postupka ostali bez posla, dosad im nije isplaćena ni jedna kuna otpremnina i zaostalih plaća.
Predsjednik sada već raspuštenog stožera za obranu prava potraživanja bivših radnika Branko Matić izjavio je da je "razgovarao sa stečajnom upraviteljicom tvornice Blankom Tuđen Mazut koja je obećala da će sljedeća dva do tri dana na pojedinačne račune svih bivših radnika biti isplaćeno ukupno tri milijuna i 700 tisuća kuna kao prva rata od 22 milijuna, koliko je tim radnicima priznato u stečaju".
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati