Pijani mladić pucao u dubrovačkom kafiću
Tekst: I.M.
Foto: Ilustracija
NOĆAS je oko 2.40 sati dubrovačka policija uhitila 25-godišnjaka iz Nove Mokošice koji je pijan iz plinskog pištolja pucao u kafiću "Laura", a potom se automobilom dao u bijeg. Uhićen je na izlazu iz Dubrovnika, na mostu dr. Franje Tuđmana.
Policija je utvrdila kako je pijani mladić provocirao goste kafića i mahao pred njima pištoljem, a kad su ga konobari pokušali izbaciti, zapucao je na njih. Srećom, u incidentu nitko nije ozlijeđen.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati