Pad cijene dionica T-HT-a na 295 kuna
NA ZAGREBAČKOJ burzi danas se nastavio pad cijena dionica te to nije zaobišlo ni većini građana najzanimljiviju dionicu, onu T-HT-a. Tako se danas s dionicom T-HT-a trgovalo po cijeni od 295 kuna, što je najniža cijena ikad. Čitavim tržištem dionica vlada pesimizam pa postoji bojazan da sad među ljudima koji su pokupovali dionice T-HT-a zavlada panika koja bi dionicu strmoglavila u još veće dubine. Od početka godine dionice su pale za više od 15 posto.
CROBEX je danas pao za 3,1 posto, čime je pao na najnižu razinu od ožujka prošle godine.
D.M.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati