OTVOREN OSJEČKI PROLJETNI SAJAM
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodnog gospodarstva, Osječko-baranjske županije i grada Osijeka, sajam je organizirala tvrtka "Osječki sajam" d.o.o.
Direktorica "Osječkog sajma" Nada Maglaić rekla je kako je ovogodišnji sajam, što se tiče odaziva izlagača, ispunio sva očekivanja organizatora, te je izrazila uvjerenost da će se uskoro podići razina sajamske ponude u regiji.
Umjesto ministra poljoprivrede, šumarstva i vodnog gospodarstva Petra Čobankovića, koji je otkazao današnji posjet Osijeku zbog obveza pri izglasavanju državnog proračuna, osječki Proljetni sajam otvorio je državni tajnik toga ministarstva Dragan Kovačević.
Uz brojne prezentacije izloženih proizvoda održat će se i stručni skupovi na kojima će izlagati predstavnici kutinske "Petrokemije" i Hrvatskog zavoda za poljoprivredno-savjetodavnu službu, a održat će se i skup o poljoprivrednom zadrugarstvu i poticajima u poljoprivredi.
(Hina) xivuč ydd
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati