Opljačkana pošta u Splitu
JUTROS oko 8.30 sati mlađi muškarac koji je bio maskiran i naoružan pištoljem opljačkao je poštanski ured u Mosečkoj ulici u splitskom predjelu Kman - Kocunar.
Glasnogovornica splitske policije Marina Kraljević-Gudelj za Index je rekla kako je naoružani razbojnik u poslovnicu Hrvatske pošte upao u trenutku dok se u njoj nalazila jedna djelatnica i dvije stranke. Zaprijetio im je pištoljem nakon čega je zatražio novac.
U pljački nitko nije ozlijeđen, a razbojnik je iz pošte odnio manju količinu novca. Točan iznos ukradenog novca još se utvrđuje. Razbojnik je nakon toga pobjegao.
Policija za pljačkašem još traga, a radi se mladiću visine oko 175 centimetara koji je na sebi imao traperice i crno-sivu majicu.
I.K.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati