Opljačkan automat klub na Črnomercu
MASKIRANI muškarac opljačkao je rano jutros oko 26 tisuća kuna iz automat klub u Ilici na Črnomercu, izvijestila je zagrebačka policija koja traga za odbjeglim razbojnikom.
Naoružan pištoljem i maskiran kapom s prorezima za oči nepoznati je razbojnik oko 5,35 sati upao u kockarnicu u kojoj se iza pulta nalazio samo 36-godišnji djelatnik.
Uperivši u njega pištolj razbojnik mu je naredio da legne na tlo i pokušao mu vezati ruke. No, kako u tome nije uspio, otišao je iza pulta, uzeo novac i s plijenom pobjegao u nepoznato, kažu u policiji.
Na zagrebačkom području u posljednje je vrijeme zaredao niz oružanih upada u automat klubove, a u svim je razbojstvima ukradena veća količina novca.
Posljednje razbojstvo u automat klubu dogodili se 2. travnja u zagrebačkoj Dubravi, kada je opljačkano desetak tisuća kuna. Samo dva dana ranije, po drugi put u mjesec dana, opljačkana je kockarnica u Dubečkoj ulici u Dubravi iz koje je odneseno nešto manje od 150 tisuća kuna.
Policija još nije otkrila niti jednog od počinitelja tih razbojstava.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati