nove ceste u đakovštini
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Prvu je cestu pustio u promet osječko-baranjski župan dr. Ladislav Bognar. Uprava za ceste Osječko-baranjske županije uložila je u tu cestu 11,08 milijuna kuna, a cesta je u tri faze izgrađena za tri godine. Nakon puštanja u promet te danas je otvorena i 3,4 kilometra duga dionica županijske ceste Piškorevci - Novi Perkovci, u gradnju koje je županijska Uprava za ceste uložila 5,9 milijuna kuna. Cestu je u promet pustio dožupan Pavo Šarčević.
Obje ceste gradilo je osječko poduzeće Gravia, a blagoslovio đakovački i srijemski biskup msgr. Marin Srakić. Na svečanosti u Dragotinu župan Bognar istaknuo je kako će Županija u sljedećem razdoblju u izgradnju novih i popravak starih cesta uzimanjem zajmova uložiti oko 400 milijuna kuna.
Najavio je bržu modernizaciju lokalnih cesta i gradnju županijske ceste Đakovo - Ruševo - Požega.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati