Nova pucnjava u Zagrebu: Pljačkaš ranjen u policijskoj raciji
VEČERAS oko 20:45 sati ispred restorana Ognjište Šuman na Kozinićevom putu u zagrebačkoj četvrti Malešnica došlo je do pucnjave u kojoj je ranjen jedan pljačkaš, potvrdila je zagrebačka policija.
Neslužbeno se doznaje kako je policija već nekoliko dana nadzirala restoran jer su doznali da se u njemu okupljaju traženi pljačkaši. Pripadnici specijalne policije večeras su krenuli u akciju, te okružili restoran prilikom čemu je skupina pljačkaša upala u klopku i pokušali su pružiti otpor. Neslužbeno se doznaje da je ranjeni muškarac prevezen u bolnicu i da je njegovo stanje stabilno.
Navodno je u restoran najprije ušao policajac u civilu, da bi pljačkaši koje je policija tražila nakon toga napustili lokal. Kad su shvatili da su okruženi, pokušali su pružiti otpor i odjeknula su dva pucnja. Policija je uzvratila vatru i ranila jednog od osumnjičenih. "S obzirom da se radi o osobama koje su do sada evidentirane radi više kaznenih djela s elementima nasilja, između ostalog i razbojstava uhićenje su provodili djelatnici specijalne policije", navodi se u policijskom priopćenju.
Policija je u akciji privela tri muškarca koji su osumnjičeni za više oružanih prepada i pljački koji su počinjeni u Zagrebu posljednjih dana. U 22 sata je na mjestu događaja počeo policijski očevid.
J.C.
Foto: Vedran Đulić / CROPIX
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati