Nova godina "ubila" Microsoft Zune player
NAKON novogodišnje noći vlasnici Microsoftovog Zune playera ostali su zatečeni, jer je njihov uređajčić otkazao.
Naime, problemi su se počeli pojavljivati uoči novogodišnje noći da bi nakon ponoći uređaji redom odlazili u klasu neupotrebljivih. Svi vlasnici Zunea kapaciteta 30 GB tako su ostali iznenađeni ne znajući gdje se krije problem.
No, Microsoftov tim je ubrzo pronašao priglupu grešku, jer nije "znao" da prethodna godina ima 366 ,a ne 365 dana što je dovelo do blokade uređaja. Upute za oživljavanje Microsoftovog "bedaka" Microsoft je postavio na službene stranice.
V.M.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati