Napao ih nožem jer su šetali pse bez uzice
Tekst: J.C.
Foto: Arhiva
POLICIJA u Puli uhitila je 46-godišnjeg muškarca iz Pomera koji je nožem napao dvojicu mladića zato što nisu svoje pse, koje su šetali, nisu držali na uzici.
25-godišnjaka i 29-godišnjaka je napadač najprije počeo vrijeđati, a zatim je izvadio nož i zarezao ih po rukama. Incident se dogodio u srijedu oko 16:30 sati, potvrdila je PU istarska.
Oba su mladića primljena u Opću bolnicu Pula gdje je je 25-godišnjaku pružena pomoć zbog težih, a 29-godišnjaku zbog lakših tjelesnih ozljeda. Protiv 46-godišnjeg napadača bit će podnesena kaznena prijava zbog napada, a mladići će također biti prijavljeni zbog kršenja javnog reda i mira, ali i zbog držanja životinje bez nadzora.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati