Najviše se kradu Nokijini mobiteli
NA METI kradljivaca najčešće se pronađu mobiteli Nokia (29% od svih ukradenih mobitela su finskog proizvođača), a nakon Nokije sljedeći na meti su vlasnici Sony Ericssona –-25%. U drugu skupinu mobitela, koji se nešto manje kradu, spadaju mobiteli proizvođača Samsung i Siemens (14, odnosno 13 posto ukradenih), a ovaj neslavni niz nastavlja Motorola s udjelom od 8%.
Mobiteli koji se najrjeđe kradu su Alcatel, LG i Sagem (svi po 3% udjela), a najmanje se za svoj mobitel trebaju plašiti vlasnici BenQ-Siemensa, Panasonica i Qteka koji u ukupnoj brojci ukradenih mobitela sudjeluju svaki sa samo 1%, pokazala je to anketa Internet portala magazina MobilMedia, napravljena tijekom rujna i u njoj je sudjelovalo 740 posjetitelja portala.
U ovom je mjesecu posjetiteljima portala ponuđeno novo anketno pitanje - tko ima najbolje i najzanimljivije reklame (T-Mobile, Vipnet, Tele2 ili Tomato).
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati