Motociklist usmrtio pješakinju
NA RASKRIŽJU Golikove i Zagrebačke ulice, u smjeru istoka, motociklist je oko 11.30 sati naletio na pješakinju, doznaje se iz zagrebačke policije.
Nesretna žena je od siline udarca poginula na mjestu nesreće. Kako se doznaje, motociklist je na nju naletio u trenutku dok je pretrčavala cestu na neobilježenom mjestu.
Za nesreću nije kriva samo neoprezna pješakinja, već i vozač motocikla koji je, velikom brzinom, naletio između automobila zaustavljenih u koloni.
I.M.
Foto: Arhiva
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati