Motociklist poginuo pri padu s motora
U SUBOTU oko 1 sat u noći u Velikoj Gorici je prilikom pada s Kawasakija koji je vozio poginuo 26-godišnji motociklist.
Na raskrižju državne ceste D30 Zagreb-Velika Gorica s Industrijskom cestom i Ulicom Nikole Kramarića, na nadvožnjaku kod Velike Mlake, zbog neprilagođene brzine kretanja je izgubio kontrolu nad motociklom Kawasaki Z750 te pao.
Prilikom pada vozač je udario u zaštitnu ogradu nadvožnjaka i smrtno stradao, obavijestila je danas Policijska uprava zagrebačka.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati