Moskva: Temperature i do minus 37 stupnjeva
TIJEKOM noći s utorka na srijedu temperature su se u Moskvi spustile na 32 stupnja Celzijusa a šest je osoba preminulo od hipotermije, objavio je Centar za izvanredna stanja u glavnom gradu Rusije.
Od početka zime, koje je ove godine posebice oštra u Rusiji, od hladnoće je u Moskvi preminulo 239 osoba.
U području Moskve, temperatura se tijekom noći s utorka na srijedu spustila i do -37 stupnjeva Celzijusa.
Žrtve hladnoće u Moskvi najčešće su beskućnici, koji piju velike količine votke kako bi se zagrijali.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati