Mladiću na Bačvicama razbili vilicu
Tekst: D.M.
Foto: Ilustracija
DEVETNAESTOGODIŠNJI Dino M. pojavio se jučer popodne u splitskom KBC-u. Ustanovilo se da je teško ozlijeđen, ima dvostruki prijelom vilice. Tvrdi da su ga rano ujutro, oko 3 sata, napala dvojica mladića na križanju Viške ulice i Preradovićevog šetališta na Bačvicama.
Ne sjeća se detalja. Spominje da su izašli iz bijelog automobila i pretukli ga. Policija provjerava njegovu priču.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati