ministar vukelić razgovarao s hus-om o problemima željezara
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Predstavnici HUS-a održali su sastanak s ministrom Vukelićem i tajnikom toga ministarstva Vladimirom Vrankovićem o poteškoćama u poslovanju s kojima se suočavaju TLM-Šibenik, Željezara Split i Mechel Željezara Sisak.
Sindikalci su upoznali Vukelića s problemima osiguranja sirovine za rad TLM-a, za što je neophodno državno jamstvo, osiguranja sirovine za željezare (staro željezo) te zaštite domaćih proizvođača od nelojalne uvozne konkurencije. Ministar je obećao HUS-ovcima ograničenje izvoza starog željeza i reguliranje uvoza cijevi i betonskog željeza koje proizvode domaće željezare.
(Hina) xmvr ymd
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati