Maras: I ja sam u poštanski sandučić dobio ukradene dokumente
Foto: FAH
"HDZ, pokušavajaući spasiti Karamarka, ocrnjava Most. I ja sam anonimno u poštanski sandučić dobio materijale koji se danas objavljuju", kazao je za Index SDP-ov Gordan Maras.
"Nemam ništa protiv da se oni svađaju, ali interes RH su novi izbori.
Čim sam dobio te papire bacio sam ih u smeće. Nisam ih proučavao jer ne želim imati veze s obavještajnim podzemljem koje se želi umiješati u aktualnu situaciju u korist Karamarka.
Da je Karamarko frajer došao bi sam u Sabor i rekao da ovo više nema smisla, a ne bi slao svoje potrčke da napadaju njegove koalicijsske partnere. Obavještajni klošari i polotočki klošari rade za Karamarka", komentirao je Maras.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati