MAKEDONSKI MIROVNJACI OTPUTOVALI U IRAK
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Dvadeset i osam vojnika i medicinska ekipa pridružit će se američkoj Četvrtoj pješačkoj diviziji u gradu Tajiu sjeverno od Bagdada, a zadaća će im biti čuvanje glavnih ulica i postrojenja.
Makedonski mirovnjaci najprije će boraviti tjedan dana u Kuvajtu kako bi prošli posebnu obuku.
Postrojbu je u skopskoj zračnoj luci ispratio ministar obrane Vlado Bučkovski koji je tom prigodom istaknuo da je ta misija snažan doprinos učvršćivanju prijateljstva sa svim zemljama članicama antiterorističke koalicije, a svakako će se pozitivno odraziti i na aspiracije Makedonije za priključenje NATO-u.
(Hina) mdam/kga rb
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati