LS i Libra potpisali izjavu o suradnji
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Na zajedničkoj konferenciji za novinare u Hrvatskom saboru, predsjednici LS-a i Libre, Banac i Radoš, potpisali su izjavu koja, među ostalim, predviđa zajednički nastup dviju stranaka u Saboru i na idućim lokalnim izborima, a zastupnici tih stranaka, po Radošu bi od jeseni trebali biti u zajedničkom zastupničkom klubu.
Nadležna stranačka tijela LS-a i Libre do 15. srpnja će se očitovati o suradnji i ujedinjenju, stoji u izjavu.
Radoš je, pak, ocijenio da je, nakon prirodnog procesa rascjepkavanja, sazrelo vrijeme za okrupnjavanje liberalne scene, radi boljeg predstavljanja političkih ideja izraženih u vrlo sličnim stranačkim programima.
Put ujedinjenja svakako je teži od puta razjedinjenja, ali mislim da će naše dvije stranke naći dovoljno snage za to, kazao je Radoš.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati