Logitech i Demokratski centar donirali velikogoričke škole
URED Logitecha u Hrvatskoj i DC donirali su dvjema osnovnim školama s velikogoričkog područja hardver u vrijednosti 8 tisuća. Osnovnoj školi "Velika Mlaka" darovane su Logitechove tipkovnice, miševi i zvučnici, dok je OŠ "Nikola Hribar" dobila web-kamere, miševe, tipkovnice i slušalice za kompjutere.
Na prigodnoj svečanosti u OŠ „Velika Mlaka“ doniranu opremu predstavnicima škole uručili su predsjednica DC-a i saborska zastupnica Vesna Škare-Ožbolt te medijska predstavnica Logitecha Hrvatska Maja Karas. Kako bi se u cijeli događaj uključila i druga škola, OŠ "Nikola Hribar“, tijekom svečanosti uspostavljena je videokonferencija s njom te je svečano donirana Logitechova oprema.
Ovo nije prva takva akcija Logitecha i DC-a. Tijekom prošle godine donirana je oprema vukovarskom Centru za autizam te je zamijenjen prvi dio dotrajale opreme u informatičkoj učionici OŠ "Velika Mlaka".
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati