Kornati: Potonula koća, posada spašena
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Po današnjem priopćenju šibensko-kninske Policijske uprave zbog kvara na motoru i olujnog juga koća se jučer oko 20 sati najprije nasukala i zatim potonula kod otoka Garmenjaka. Članovi posade, 55-godišnji vlasnik I.J., 36-godišnji A.J. i 22-godišnji S.K., svi s boravištem u Murteru, te 28-godišnji slovenski državljanin L.D. iz Ljubljane, neko su vrijeme ostali na splavi, a poslije su izišli na obalu otoka.
Pronađeni su oko pola noći i zbog promrzlosti prevezeni u šibensku Opću bolnicu. Vlasniku potonule ribarice utvrđene su teže, a ostalim članovima posade lakše tjelesne ozljede, te su nakon liječničke pomoći svi pušteni na kućnu njegu.
U potrazi su sudjelovala po dva broda Pomorske policije i Lučke kapetanije iz Šibenika, te ribarica "Petra" iz Murtera.
Za sada nema podataka o materijalnoj šteti.
(Hina) xzpod ydd
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati