Kod Gradiške mladić ubio buduće mladence, pa sebe
ZARUČNIKE, Slađanu Ljoljić (18) i Srđana Rakovića (19), ubio je jučer ujutro iz automatske puške Slađanin bivši dečko, dvadesetdvogodišnji Miroslav Pavlovski iz Nove Topole, a nakon toga ubio je i sebe, prenose Nezavisne novine.
Dogodilo se to oko 3.30 sati u mjestu Cimiroti kod Gradiške ispred jedne trgovačke radnje, potvrdila je policija, koja još nije progovorila o motivima samoubojstva. No, prijatelji ubijenih adolescenata tvrde da je Pavlovski bio nasilan, nedodirljiv, te da se nikad nije pomirio s prekidom trogodišnje veze sa Slađanom Ljoljić.
"Pavlovski je bio problematičan momak. Jedne prilike je zbog svega ovoga na Srđana i mene potegao nož, govoreći kako njemu nitko ništa ne može jer je on zaštićen", ispričao je Srbislav Stojić, najbolji prijatelj ubijenog Srđana Rakovića, koji je njemu i njegovoj djevojci trebao biti kum na vjenčanju.
Stojić je razgovarao sa Rakovićem noć prije nego je ubijen, te mu je ovaj rekao da izlazi sa svojom djevojkom. Nakon što se dan poslije nikome nisu javili, Stojić ih je krenuo tražiti. U jednom trenutku naišao je vlasnik firme u kojoj je radio Pavlovski i rekao nam da se ni Miroslav u nedjelju ujutro nije pojavio na poslu, prisjećao se Stojić.
Pavlovski je prije ubojstva zadužio automobil firme u kojoj je radio, rekavši navodno vlasniku kako namjerava otići na slavlje kod prijatelja, i zatim se uputio do mjesta gdje će ubiti dvoje mladih ljudi i sebe. Točan broj hitaca koji je ispalio iz automatske puške znat će se nakon završetka obdukcije.
A.B.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati