Kajin: Vlada ne može sada napustiti "Viktor Lenac"
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Od zajedničke odgovornosti se ne može pobjeći i ne smije se čekati rezultate sljedećih izbora i uspostavljanje nove vlasti da bi se riješio problem brodogradilišta, jer bi "tih pet mjeseci bilo kobno", rekao je Kajin na današnjoj konferenciji za novinare u Rijeci.
Ustvrdio je da Vlada u slučaju "Viktora Lenca" mora reagirati brzo kao i u slučaju "Riječke banke".
Smatra da se radna mjesta mogu spasiti ako i svi radnici ne ostanu u "Viktoru Lencu" i to na način da se dio preseli u brodogradilišta "3. Maj" i Kraljevicu, u kojima, rekao je, kronično nedostaje radnika.
Također je rekao da bi brodogradilište "Viktor Lenac" moralo ponovno postati samo remontno, kao što je bilo do sredine 90-tih godina.
(Hina) dsil sšh
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati