Izrael: Hamasovci napustili Damask
VOĐE Hamasa napustili su Damask nakon izraelskih prijetnji da će ih likvidirati u znak osvete zbog prošlotjednog dvostrukog palestinskog samoubilačkog napada, priopćio je u ponedjeljak izraelski ministar obrane.
"Neće biti slobodni. Gonit ćemo ih posvuda", kazao je Shaul Mofaz, čije je riječi glasnogovornik Hamasa u Gazi ocijenio "izraelskom propagandom".
Europska unija je inače kritičkim ocijenila istup Izraela koji je zaprijetio Siriji zbog navodnog suučesništva u napadima u kojima je prošli utorak u južnom Izraelu poginulo 16 ljudi.
(Hina) xvk ydgk
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati