Izjava zadarskog nadbiskupa povodom papine smrti
"Taj ponos i ta zahvalnost miješaju se ovog trenutka s našom molitvom, zahvalnom molitvom Bogu za tako veliki lik naše Crkve. On je dao pečat životu Crkve, ali je dao i veliki doprinos ljudskom društvu u drugoj polovici 20. stoljeća i na ulasku u treće tisućljeće. Siguran sam da će ti duboki tragovi koje je ostavio Ivan Pavao Drugi donijeti obilate plodove kako za Crkvu, tako i za čovječanstvo. Mi u zadarskoj nadbiskupiji osjećamo se baštinicima onog što nam je ostavio u znamenitom govoru na Forumu, kad nas je potaknuo da poput Marije budemo otvoreni Novoj evangelizaciji u našoj nadbiskupiji" kaže zadarski nadbiskup, pozvavši sve vjernike zadarske nadbiskupije na molitvu za Svetog Oca.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati