Izaslanstvo Banje luke u Varaždinu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Banjalučani će u Varaždinu nazočiti završnim svečanostima turističke i kulturne manifestacije Špancirfest, a tijekom jednodnevnoga posjeta planiran je i radni susret s predstavnicima grada Varaždina i razgovori o mogućim vidovima uzajamne kulturne razmjene i međusobne suradnje.
Izaslanstvo Banja Luke predvodi član Ureda gradonačelnika nadležan za međunarodnu suradnju i kulturu Milan Balaban.
(Hina) xspod ybr
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati