Gripa stigla u Hrvatsku
DVA PACIJENTA u Hrvatskoj oboljela su od virusa gripe tipa A, odnosno virusa H3, izvijestio je danas Hrvatski zavod za javno zdravstvo.
Napominju da u Hrvatskoj zasad nema većeg broja oboljelih, a da su rezultati analize ova dva uzorka u laboratoriju Nacionalnog centra za influenzu HZJZ-a očekivani, s obzirom na doba godine te činjenicu da se virus pojavio i u drugim zemljama ovog dijela Europe.
Služba za epidemiologiju zaraznih bolesti HZJZ-a pratit će obolijevanje od gripe, dodaje se u priopćenju HZJZ-a.
C.D.
Foto: Ilustracija
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati