Glavaša posjetio biskup Srakić
ĐAKOVAČKO-SRIJEMSKI biskup Marin Srakić posjetio je Branimira Glavaša u zatvorskoj bolnici u Zagrebu, javlja HTV.
Razgovor Glavaša i Srakića trajao je nešto manje od pola sata, tijekom kojeg je biskup Srakić pokušao nagovoriti Glavaša da odustane od štrajka glađu. Tijekom nagovaranja aludirao je na njegovo zdravstveno stanje i obitelj.
"Glavaš mi nije obećao da će prestati sa štrajkom glađu, rekao je da će o tome sam odlučiti", - prenosi HTV izjavu Srakića koji Glavaša poznaje još od mladosti.
Sa Srakićem je u bolnicu došao i saborski zastupnik HDSSB-a Ivan Drmić, koji je okupljenim novinarima kazao da Glavaš i dalje odbija hranu, vitamine i ostalo, te da povremeno uzima tekućinu jer teško govori.
A.H.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati