General Norac vikend provodi u krugu obitelji
GENERAL Mirko Norac ovaj će vikend provesti u Otoku kod Sinja u krugu obitelji. Naime, s obzirom da je odslužio polovicu 12-godišnje zatvorske kazne, imao je pravo na slobodni vikend, prenosi Nova TV.
Norac, koji je posljednjih šest godina proveo u zatvoru u Glini, zbog zločina počinjenih u Gospiću 1991. godine, stigao je u obiteljski dom u društvu prijatelja.
Iako je po nekim hrvatskim medijima ranije bilo spominjano da je Norac viđen van zatvora, ovo je prvi put da postoji službena potvrda o njegovom izbivanju iz istog.
I.M.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati