FRANCUSKI RIBARI PREKINULI BLOKADU LUKA I NAFTNIH TERMINALA
Tekst se nastavlja ispod oglasa
"Pozivam na prekid blokade", objavio je glasnogovornik prosvjednika na dokovima Marseillea. Francuski su ribari, prosvjedujući radi naraslih troškova goriva za ribarske brodove, s oko 150 plovila na dva dana paralizirali promet u ove dvije francuske luke, kao i potpuno blokirale naftne terminale Fos-sur-Mer i Lavera.
Lučke vlasti u Marseilleu su izjavile da je u luci blokirano 12 brodova te da je otkazano pristajanje dva broda za turistička krstarenja. Na naftnom terminalu Fos ostalo je blokirano 20 tankera dok je s druge strane blokade 10 tankera moralo čekati na pristajanje.
(Hina) xakoz ydj
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati